JEDEN W TRZECH – z Bogiem przez życie z chorobą psychiczną

Blog o wierze, cierpieniu psychicznym i codziennym cudzie zdrowienia

Samotność cdn.

Bambiak dziękuję że rozumiesz.Wczoraj rozmawiałam ze swoją dobrą koleżanką o której zapomniałam i trochę się lepiej poczułam.Tylko że ja niedługo wyjeżdżam za granicę i tam bendzie mi trudniej bo Bende całkiem sama.Teraz jeszcze jak jestem w kraju to wychodzę trochę do ludzi a tam sami obcokrajowcy.

Komentarze

4 odpowiedzi na “Samotność cdn.”

  1. Awatar bambiak
    bambiak

    Kiedy będziesz za granicą, będziesz miała ten portal do tego aby dzielić się tym co się u Ciebie dzieje (w głowie i dookoła). Będzie to stanowiło minimum kontaktu z innymi osobami. Może też zawiążesz nowe przyjaźnie za pomocą tego portalu.
    PS. Możesz też używać opcji Dodaj komentarz aby dodać komentarz do założonego wątku/artykułu lub opcji Odpowiedz na komentarz innej osoby
    PS2. A czy te wyjazdy rzeczywiście ci służą (oprócz pieniędzy?). Czy nie lepiej znaleźć jakąś lżejszą pracę w Polsce nawet na niepełny wymiar godzin?

  2. Awatar Beata
    Beata

    Dzisiaj jest wolna sobota. Nic mi się nie chce, więc piszę. Zostałam sama w domu, ale nie czuję się samotna i jest mi z tym dobrze. Trochę czasu tylko dla siebie. To dla mnie ważne. A jak Wy się czujecie, co robicie? Może macie ochotę trochę popisać?

    1. Awatar bambiak
      bambiak

      Ja dzisiaj prawie cały dzień w łóżku. Tego mi było potrzeba. Może jutro będę bardziej aktywny. A w poniedziałek ostatni dzień na Oddziale dziennym. A wczoraj po południu byłem na grzybach i znalazłem piękne prawdziwki i kanię. Pozdrawiam!

      1. Awatar Beata
        Beata

        Fajnie, że się ruszasz. Ja dzisiaj obiad, szykowanie się i powrót do Siedlec. Trochę rozmowy z Markiem. Trochę kompromisów i jest fajnie. Mogę zarażać dobrą energią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.