
Samotność cdn.
Komentarze
4 odpowiedzi na “Samotność cdn.”
-
Kiedy będziesz za granicą, będziesz miała ten portal do tego aby dzielić się tym co się u Ciebie dzieje (w głowie i dookoła). Będzie to stanowiło minimum kontaktu z innymi osobami. Może też zawiążesz nowe przyjaźnie za pomocą tego portalu.
PS. Możesz też używać opcji Dodaj komentarz aby dodać komentarz do założonego wątku/artykułu lub opcji Odpowiedz na komentarz innej osoby
PS2. A czy te wyjazdy rzeczywiście ci służą (oprócz pieniędzy?). Czy nie lepiej znaleźć jakąś lżejszą pracę w Polsce nawet na niepełny wymiar godzin? -
Dzisiaj jest wolna sobota. Nic mi się nie chce, więc piszę. Zostałam sama w domu, ale nie czuję się samotna i jest mi z tym dobrze. Trochę czasu tylko dla siebie. To dla mnie ważne. A jak Wy się czujecie, co robicie? Może macie ochotę trochę popisać?
-
Ja dzisiaj prawie cały dzień w łóżku. Tego mi było potrzeba. Może jutro będę bardziej aktywny. A w poniedziałek ostatni dzień na Oddziale dziennym. A wczoraj po południu byłem na grzybach i znalazłem piękne prawdziwki i kanię. Pozdrawiam!
-
Fajnie, że się ruszasz. Ja dzisiaj obiad, szykowanie się i powrót do Siedlec. Trochę rozmowy z Markiem. Trochę kompromisów i jest fajnie. Mogę zarażać dobrą energią.
-
-

Dodaj komentarz