JEDEN W TRZECH – z Bogiem przez życie z chorobą psychiczną

Blog o wierze, cierpieniu psychicznym i codziennym cudzie zdrowienia

Chciałbym być bardziej radosny!

Zastanawiam się jak być bardziej radosnym człowiekiem. Od wielu lat jestem chodzącym mrukiem, martwiącym się przyszłością, kręcącym różne czarne scenariusze i martwiącym się różnymi trudnymi myślami krążącymi po głowie. Chciałbym być bardziej radosny chociaż rozumiem, że nie można być ciągle zadowolonym, czasami muszą przychodzić trudne chwile. Macie na to jakiś sprawdzony pomysł oprócz modlitwy o dar radości?


Komentarze

Jedna odpowiedź na “Chciałbym być bardziej radosny!”

  1. Awatar Beata
    Beata

    Dołki, górki, i tak na przemian. Normalka. Na siłę nie dasz rady być radosnym człowiekiem. Poznałam Cię osobiście i nie było tak źle. Jak będziesz w lepszym stanie spróbuj zaplanować sobie coś pożytecznego, coś, czego realizacja przyniosła by Ci radość. Uzbrój się w cierpliwość, bo na efekty trzeba czasem długo czekać. Ale nie ma co się załamywać. Następna misja itd., przez całe życie. Pozdrawiam serdecznie. Beata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.