JEDEN W TRZECH – z Bogiem przez życie z chorobą psychiczną

Blog o wierze, cierpieniu psychicznym i codziennym cudzie zdrowienia

Smutek czy radość?

Smutek czy radość?


Komentarze

2 odpowiedzi na “Smutek czy radość?”

  1. Awatar bambiak
    bambiak

    Ostatni mój wpis https://1w3.pl/2024/10/27/chcialbym-byc-bardziej-radosny/ był rezultatem gorszego nastroju. Jednak Twój komentarz Beato dodał mi trochę nadziei i poczułem się lepiej. Dzisiaj jest dobrze (jak to w życiu, raz lepiej, raz gorzej).

    Kiedyś wylosowałem cytat z Biblii z Pierwszego listu do Tesaloniczan: „16 Zawsze się radujcie, 17 nieustannie się módlcie! 18 W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was” i tego staram się trzymać chociaż czasami nie jest łatwo (dzisiaj na przykład bezsenna noc).

    Przy okazji znalazłem modlitwę o radość:

    https://niezbednik.niedziela.pl/artykul/195/Modlitwa-o-radosc

    Modlę się o radość!

  2. Awatar Beata
    Beata

    Witam. Myślę, że w życiu jest trochę smutku i trochę radości. Jasne, że wolałabym, żeby radości było więcej. Równowaga jednak musi być zachowana. Ja popadam w dołki,kiedy mam kilka złych sytuacji, z którymi sobie nie radzę, a które następują jedna po drugiej. To tak na złość. Kiedyś koleżanka mnie pocieszyła mówiąc, że po dołkach zawsze są górki. To mi pomogło. Pozdrawiam. Beata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.