Smutek czy radość?

Smutek czy radość?
Komentarze
2 odpowiedzi na “Smutek czy radość?”
-
Ostatni mój wpis https://1w3.pl/2024/10/27/chcialbym-byc-bardziej-radosny/ był rezultatem gorszego nastroju. Jednak Twój komentarz Beato dodał mi trochę nadziei i poczułem się lepiej. Dzisiaj jest dobrze (jak to w życiu, raz lepiej, raz gorzej).
Kiedyś wylosowałem cytat z Biblii z Pierwszego listu do Tesaloniczan: „16 Zawsze się radujcie, 17 nieustannie się módlcie! 18 W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was” i tego staram się trzymać chociaż czasami nie jest łatwo (dzisiaj na przykład bezsenna noc).
Przy okazji znalazłem modlitwę o radość:
https://niezbednik.niedziela.pl/artykul/195/Modlitwa-o-radosc
Modlę się o radość!
-
Witam. Myślę, że w życiu jest trochę smutku i trochę radości. Jasne, że wolałabym, żeby radości było więcej. Równowaga jednak musi być zachowana. Ja popadam w dołki,kiedy mam kilka złych sytuacji, z którymi sobie nie radzę, a które następują jedna po drugiej. To tak na złość. Kiedyś koleżanka mnie pocieszyła mówiąc, że po dołkach zawsze są górki. To mi pomogło. Pozdrawiam. Beata.

Dodaj komentarz