Dzisiaj kolejna nieprzespana noc, poprzednia też była kiepska. Nie wiem czy powodem było to że wstałem około 2:00 i sprawdziłem wynik wyborów prezydenckich który jest inny niż ten ogłoszony tuż po zamknięciu lokali wyborczych. Ta nowa odsłona wyborów tylko trochę mnie zaskoczyła – na chwilę obecną wygrywa mój kandydat – Karol Nawrocki (jest 3:32).
Mam nadzieję, że ta bezsenność to nie zwiastun nawrotu choroby. Z drugiej strony mam za sobą wiele nieprzespanych nocy – więc to tak naprawdę nic nowego.
A u Was jak tam ze snem?


Dodaj komentarz