JEDEN W TRZECH – z Bogiem przez życie z chorobą psychiczną

Blog o wierze, cierpieniu psychicznym i codziennym cudzie zdrowienia

Kolejna bezsenna noc

Dzisiaj kolejna nieprzespana noc, poprzednia też była kiepska. Nie wiem czy powodem było to że wstałem około 2:00 i sprawdziłem wynik wyborów prezydenckich który jest inny niż ten ogłoszony tuż po zamknięciu lokali wyborczych. Ta nowa odsłona wyborów tylko trochę mnie zaskoczyła – na chwilę obecną wygrywa mój kandydat – Karol Nawrocki (jest 3:32).

Mam nadzieję, że ta bezsenność to nie zwiastun nawrotu choroby. Z drugiej strony mam za sobą wiele nieprzespanych nocy – więc to tak naprawdę nic nowego.

A u Was jak tam ze snem?


Komentarze

Jedna odpowiedź na “Kolejna bezsenna noc”

  1. Awatar Beata
    Beata

    Ja kładłam się spać wcześnie Ok.19-tej, a wstawałam Ok.6-tej. W tej chwili jest to 20-ta i 5-ta. Spałam za długo. Musiałam się przestawić, żeby dobrze funkcjonować. Poszło w miarę szybko. Chodziło o to, żeby ustalić sobie godziny i ich przestrzegać, również na weekendach. Na dobry sen polecam herbatkę ziołową z melisy. Warto się zapytać lekarza, czy można. Pozdrawiam. Beata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.