Autor: Alicja
-

Samotność cdn.
Bambiak dziękuję że rozumiesz.Wczoraj rozmawiałam ze swoją dobrą koleżanką o której zapomniałam i trochę się lepiej poczułam.Tylko że ja niedługo wyjeżdżam za granicę i tam bendzie mi trudniej bo Bende całkiem sama.Teraz jeszcze jak jestem w kraju to wychodzę trochę do ludzi a tam sami obcokrajowcy.
-

Samotność.
Czuje się strasznie samotna.Wlasnie straciłam osobę o której myślałam że jest moją przyjaciółką ale się myliłam.Nie wiem jak sobie poradzić z tą samotnością?.
