Autor: karolina7234
-

25 lat
Nie kojarzę tej liczby z lekcji biologii w szkole czy lekcji WDŻ (wychowanie do życia w rodzinie), ale na studiach pedagogiki się z nią spotkałam. 25 lat, podobno w tym wieku stajemy się dojrzali społecznie – znaczymy w społeczeństwie, nasze decyzje to są już decyzję dorosłej kobiety/mężczyzny, czasem już jako męża, żony, matki, ojca, już…
-

żałoba
Bardzo ważna rzecz w kryzysie psychicznym. Żałoba, bo coś się skończyło. Czasem jest to śmierć bliskiej osoby, ale psychologowie mówią o niej szerzej – trzeba przeżyć żałobę pod stracie tego, co było dla nas ważne. Na co czekaliśmy żałoba po utracie pracy, żałoba po zerwaniu związku, żałoba, bo nie dostałam się na studia tam, gdzie…
