JEDEN W TRZECH – z Bogiem przez życie z chorobą psychiczną

Blog o wierze, cierpieniu psychicznym i codziennym cudzie zdrowienia

Tag: radość w chorobie

  • Chciałbym być bardziej radosny!

    Chciałbym być bardziej radosny!

    Zastanawiam się jak być bardziej radosnym człowiekiem. Od wielu lat jestem chodzącym mrukiem, martwiącym się przyszłością, kręcącym różne czarne scenariusze i martwiącym się różnymi trudnymi myślami krążącymi po głowie. Chciałbym być bardziej radosny chociaż rozumiem, że nie można być ciągle zadowolonym, czasami muszą przychodzić trudne chwile. Macie na to jakiś sprawdzony pomysł oprócz modlitwy o…